stav: uživatel nepřihlášen | přihlásit

Článek

10. 6. 2009 krajské kolo DOPRAVNÍ SOUTĚŽE

DO NÁRODNÍHO FINÁLE DOPRAVNÍ SOUTĚŽE CYKLISTŮ SE LETOS NAŠI ZÁVODNÍCI NEPODÍVAJÍ. Krajské kolo dopravní soutěže cyklistů, které se konalo dne 10. června 2009 v Písku za účasti nejlepších devíti družstev jihočeského kraje, rozhodně bylo pro závodníky naší školy velkou výzvou. Vždyť po první polovině závodu byla obě naše družstva na prvním místě. Jenže vaz jim zlomila druhá půle. Přišla na řadu jízda po dopravním hřišti, která se nepovedla ani jednomu družstvu a také testy z pravidel silničního provozu byly opravdu svou náročností hodny krajského formátu. Naše družstva se musela sklonit nejen nad umem závodníků ze Šumavských Hoštic, kteří si odvezli z Písku nejcenější vavříny a hlavně postup do národního finále. To se letos koná jako dvoudenní klání ve Světlé nad Sázavou. Naše mladší družstvo obsadilo v silné konkurenci pěkné třetí místo a starší kategorie získala tu nejméně oblíbenou bramborovou medaili. Nutno dodat, že nejlepší naší jednotlivkyní se stala se ziskem 16 trestných bodů Aneta Camrdová. Všem osmi závodníkům srdečně blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a okresu. Nezbývá než věřit, že příští rok se stane pro naše žáky v této oblíbené soutěži neméně úspěšný nebo dokonce o krůček lepší. Milan Holický

Copyright @ 2006-2011 Základní škola Jindřichův Hradec II - Jarošovská ulice | administrátor