stav: uživatel nepřihlášen | přihlásit

Článek

2. 6. 2016 JSME VÍCEMISTŘI JIHOČESKÉHO KRAJE

JSME VÍCEMISTŘI JIHOČESKÉHO KRAJE 2. června 2016 proběhlo ve Studené krajské kolo dopravní soutěže cyklistů. Soutěžilo se v tradičních pěti disciplínách. Testy z pravidel silničního provozu, orientace na mapě, zdravověda, jízda zručnosti, jízda po dopravním hřišti. Naši závodníci ve složení Monika Křivánková (8.B), Monika Roháčková, Filip Lukš ( oba 9.A) a Radek Pfauser (7.A) si vedli skvěle. V silné konkurenci sedmi okresů Jihočeského kraje vybojovali stříbrné medaile. Když po první třetině nádherného a strhujícího závodního dopoledne to vypadalo na zlato. Museli se sklonit pouze nad umem favorizovaných závodníků ze Šumavských Hoštic. Ti na prvním místě získali pouhých 48 trestných bodů. Naši vícemistři jich nasbírali 121 a třetí borci z Kaplice jich na své konto připsali 177. Navíc ve výsledkové listině jednotlivců naši žáci získali třetí místo jak mezi dívkami, tak mezi chlapci. A o toto krásné umístění se postarali Monika Roháčková a Filip Lukš. Chci touto cestou velmi poděkovat všem čtyřem našim závodníkům. Především za vzornou jarní přípravu, za skvělou reprezentaci školy a hlavně okresu v této podle mě náročné soutěži. Milan Holický

Copyright @ 2006-2011 Základní škola Jindřichův Hradec II - Jarošovská ulice | administrátor