stav: uživatel nepřihlášen | přihlásit

Článek

10. 5. 2017 Pohár rozhlasu

Pohár rozhlasu 2017 Ve středu 10. 5. proběhly na atletickém stadionu na sídl. Vajgar tradiční atletické závody Pohár rozhlasu. Účast byla hojná , zúčastnily se školy nejen z J. Hradce,ale i z okolních měst - např. z Nové Včelnice, Nové Bystřice, Slavonic. Naši žáci zaznamenali v obrovské konkurenci ostatních atletů velké úspěchy a obsadili medailové pozice jako družstvo školy i jako jednotlivci. Za zmínku stojí 1. místo Adély Brabcové v hodu míčkem a 1. místo ve skoku vysokém.Dále zlato získali Zbyněk Zeman ve skoku do dálky , Martin Pavlík ve skoku vysokém ( výkon 174 cm). Martin nenašel přemožitele ani ve sprintu na 60 m. Úspěšní byli i další účastníci. Všem gratulujeme a moc děkujeme za předvedené výkony. Nemělo to chybu .  Reprezentovali nás: Klárka Dušková, Martin Staš, Jordan Oupoh, Adéla Brabcocá, Kateřina Kneslová, Lucie Hemberová,Václav Kočka, Zbyněk Zeman, Barbora Žižkovská, Adéla Korbelová, Miroslav Pánek, Filip Zajíc, Jan Lukš, Adam Přibyl, Marie Dubová, Jana Camrdová, David Kobliha, Celestin Kočka, Hana Kačeňáková, Tereza Poláchová, Radek Pfauser Martin Pavlík, Jan Brabec, Vojtěch Mertl, Adam Vašek, Matěj Bubeník, Kateřina Heřmánková, Markéta Bylinská Celkové pořadí škol: St. žáci 2. místo St. žákyně 3. místo Ml. žáci 5. místo Ml. žákyně 3. místo

Copyright @ 2006-2011 Základní škola Jindřichův Hradec II - Jarošovská ulice | administrátor